A A A

O nas


Witamy na stronie Zakładu Produkcyjno-Handlowego "Mirol".

Jesteśmy jedną z niewielu firm na polskim, europejskim i światowym rynku wędkarskim, która może pochwalić się produktami bardzo wysokiej jakości. Produkty w większości wykonywane są ręcznie, co wiąże się z wysoką jakością produktu. Do produkcji stosujemy materiały, które spełniają warunki wysokich norm technologicznych.

Głównym produktem naszej firmy jest przypon wolframowy, przypon molibdenowy i linki. Produkujemy również stopery sznurkowe w kilku kolorach, stopery gumowe w różnym rozmiarze i kolorze, sprężyny zanętowe krótkie i na rurce z dociążeniem lub bez, koszyk zanętowy okrągły i kwadratowy z dnem i bez dna,rurki antysplątaniowe proste i gięte w kilku wymiarach.

Dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba korzystająca z naszych produktów, była zadowolona z ich wysokiej jakości i przywiązała się do naszej marki "MIROL".

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji przypon wolframowych. Od 2006 roku firma działa pod szyldem Zakład Produkcyjno-Handlowy "Mirol" Jolanta Olechnowicz. Do dziś wprowadzając drobne udoskonalenia. Wszystkie te zabiegi wykonywane są w celu podniesienia jakości naszych produktów i zwiększenia oferty.


Wychodząc na przeciw naszym klientom w czerwcu 2011r otworzyliśmy firmowy sklep wędkarski na terenie Piły a od marca 2013r sklep wysyłkowy on-line. Można tam zakupić nasze produkty. Dodatkowo od marca 2021r posiadamy przy sklepie całodobowy 24h automat do sprzedaży robaków i zanęt. ROBAKOMAT

.

Dodatkowo nasza firma objęła patronatem nowo powstałe koło wędkarskie. Zarejestrowane zostało w 2015r przez Nadnotecki Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Pile jako KOŁO PZW MIROL  W 23,10,2021r. koło skończyło swoją działalność. 

Zakład Produkcyjno-Handlowy "Mirol" zajmuje się również podwykonawstwem naszych produktów pod zamówienie, jak również z materiałów powierzonych przez zleceniodawcę.

 

Trzy najczęściej zadawane pytania

1 / Jak wyprostować przypon wolframowy ?

Odp.

Co wykonujemy z druyu wolframowego i jak wyprostować przypon wolframowy zamiesczony jest na facebook: Sklep Wędkarski MIROL w Pile

2 /  Czy można zakupić przypon wolframowy w „otulinie” ?

Odp.

Na rynku nie ma czegoś takiego jak powlekany przypon wolframowy. Producenci drutu wolframowego stosowanego na  przypony wolframowe nie mają w ofercie takiej linki.  Jest to zwykła linka stalowa lub inne tworzywo powlekane.

3 / Czym różni się przypon wolframowy tani a droższy i co lepsze wolfram czy stalowy ?

Odp.

Bez porównania (składa się na to wiele czynników tj.) dobry przypon wolframowy jest wykonany z dobrej jakości materiału, splotu czyli do porównania (np. plecionka 4 a 8 skrętna), skręcony a pleciony. Przypon niskiej jakości po jednym holu czy zaczepie będzie pękał.

Przy prowadzeniu wszelkich przynęt miękkich proponował bym przypon wolframowy lub fluorokarbon nie zakuci pracy gumy. A przy innych metodach stalowy.