A A A

O nas


Witamy na stronie Zakładu Produkcyjno-Handlowego "Mirol".

Jesteśmy jedną z niewielu firm na polskim, europejskim i światowym rynku wędkarskim, która może pochwalić się produktami bardzo wysokiej jakości. Produkty w większości wykonywane są ręcznie, co wiąże się z wysoką jakością produktu. Do produkcji stosujemy materiały, które spełniają warunki wysokich norm technologicznych.

Głównym produktem naszej firmy jest przypon wolframowy, przypon molibdenowy i linki. Produkujemy również stopery sznurkowe w kilku kolorach, stopery gumowe w różnym rozmiarze i kolorze, sprężyny zanętowe krótkie i na rurce z dociążeniem lub bez, koszyk zanętowy okrągły i kwadratowy z dnem i bez dna,rurki antysplątaniowe proste i gięte w kilku wymiarach.

Dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba korzystająca z naszych produktów, była zadowolona z ich wysokiej jakości i przywiązała się do naszej marki "MIROL".

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji przypon wolframowych. Po przemianach w 2006 roku firma zmieniła nazwę. Obecnie firma działa pod szyldem Zakład Produkcyjno-Handlowy "Mirol" Jolanta Olechnowicz. W dalszym ciągu wprowadzając drobne udoskonalenia. Wszystkie te zabiegi wykonywane są w celu podniesienia jakości naszych produktów i zwiększenia oferty.


Wychodząc na przeciw naszym klientom w czerwcu 2011r otworzyliśmy sklep wędkarski firmowy na terenie Piły a od marca 2013r sklep wysyłkowy on-line. Można tam zakupić produkty nasze i innych firm.

.

Dodatkowo nasza firma objęła patronatem nowo powstałe koło wędkarskie. Zarejestrowane zostało w 2015r przez Nadnotecki Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Pile jako KOŁO PZW MIROL i z  roku na rok radzi sobie coraz lepiej. Koło przejęło pod opiekę od ON PZW w Pile jezioro Jeleniowe.

Zakład Produkcyjno-Handlowy "Mirol" zajmuje się również podwykonawstwem naszych produktów pod zamówienie, jak również z materiałów powierzonych przez zleceniodawcę.

 

Trzy najczęściej zadawane pytania

1 / Jak wyprostować przypon wolframowy ?

Odp.

Wkrótce zostanie udostępniony film poglądowy.

2 /  Czy można zakupić przypon wolframowy w „otulinie” ?

Odp.

Na rynku europejskim i światowym nie ma czegoś takiego jak powlekany przypon wolframowy. Producenci drutu wolframowego stosowanego na  przypony wolframowe nie mają w ofercie takiej linki.  Jest to zwykła linka stalowa lub inne tworzywo powlekane.

3 / Z ilu drutów spleciony jest przypon wolframowy ?

Odp.

W zależności od uzycia grubości drutu, dopasowując go do wytrzymałości może mieć od 20 do 200 linek.